Suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry AB11 Tap Wall ścienna

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 993,77 zł 7993.77
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

dyson

Innowacyjne rozwiązania są dostępne na wyciągnięcie ręki i to dosłownie - suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny pozwala na zintegrowanie funkcji mycia i suszenia rąk w jednym estetycznym urządzeniu. Nie zajmuje dużej przestrzeni, skraca czas potrzebny na właściwą higienę rąk, a także pozwala na łatwiejsze zachowanie czystości i bezpieczeństwa w pomieszczeniu, w którym się znajduje. To również oszczędności wynikające z zastosowania innowacyjnych rozwiązań.

Cechy suszarki do rąk z baterią

Suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny to jeden z trzech modeli Wash+Dry wykorzystujących unikalną technologię marki Dyson Airblade™.  Łączy w sobie funkcje ściennej baterii umywalkowej oraz wydajnej, kompaktowej suszarki do rąk. Pozwala na połączenie procesu mycia i suszenia rąk w jednym miejscu, nad umywalką. Produkt ma 5 lat gwarancji na części i robociznę.

Budowa urządzenia zakłada maksimum funkcjonalności w minimalnej przestrzeni. Suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny składa się z estetycznej, prostej w wyglądzie i wykończeniu baterii umywalkowej z czujnikiem zbliżeniowym. Kran posiada ramiona ze szczelinami suszącymi oraz zabudowaną część zawierającą silnik i podłączenie wody, a także zasilania.

Wymogi do użytku w toaletach oraz obszarach przygotowania żywności w odległości powyżej 2,5 metra stawiane przez HACCP International spełnia suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny przy założeniu odpowiedniego montażu. Higieniczność wydmuchiwanego do osuszania dłoni powietrza zapewnia użycie filtrów HEPA. 

Oszczędności i ekologia

Każda suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny przyczynia się do wprowadzenia oszczędności do wyposażonej w nią łazienki. Obliczony roczny koszt eksploatacji wyniósł 34€, co w porównaniu z niektórymi innymi mniej efektywnymi suszarkami bądź użytkowaniem ręczników papierowych daje oszczędności wynoszące nawet 78% do 98%.

Obok oszczędności pieniędzy, suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny jest również przyjazna środowisku. W przeliczeniu na jeden cykl suszenia rąk użycie tego modelu wytwarza 3,6 g CO2. W porównaniu z wyliczoną emisją dla użycia ręczników papierowych - 17,1 g CO2 daje do 79% mniejszy negatywny wpływ na środowisko.

Wyposażenie łazienki w urządzenie takie jak suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny stanowi także oszczędność płynącą z krótszego przebywania w niej użytkowników - proces suszenia trwa jedynie 14 sekund i nie wymaga podchodzenia do suszarki. Ułatwia to jednocześnie utrzymanie czystości podłogi i jej bezpieczeństwa, gdyż woda z rąk nie skapuje na podłogę przy podchodzeniu do suszarki czy suszeniu.

Wyjątkowa technologia Airblade w modelu ściennym Wash+Dry

Airblade™ jest opracowaną na potrzeby suszarek do rąk technologią szybkiego wydmuchu przez wąską szczelinę powietrza, które niczym powietrzne ostrze ściąga wodę z dłoni. Dla modelu suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny szczelina ma średnicę 0,55 mm, zaś prędkość powietrza osiąga wartość 549 km/h.

Za generowanie nawet 21 litrów powietrza na sekundę o zawrotnej prędkości odpowiedzialny jest cyfrowy silnik Dyson V4 o mocy 1000W. Potrafi on osiągnąć 81 tysięcy obrotów w ciągu minuty, by obsłużyć technologię Airblade w produkcie suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny. Dostarczany jest w metalowej obudowie, zaś powietrze do niego doprowadzone filtrowane jest przez wielowarstwowy filtr HEPA z osłaniającą kratką wyłapującą większe zanieczyszczenia oraz warstwą filcu, co pozwala na wyłapanie drobin o wielkości 0,1 mikrona.

Ważne informacje montażowe

Środowisko pracy wymagane dla tego modelu musi być suche. Suszarka do rąk z kranem Dyson Airblade Wash+Dry model ścienny wymaga zasilania 15A na każde z urządzeń, częstotliwość standardowa 50-60 Hz, napięcie 200-240 V. Nie zawiera wbudowanego termostatu, który jest zalecany. Informacje o szczegółowych wymiarach i zalecanym sposobie montażu znajdują się w załączonej do produktu dokumentacji technicznej.

Opinie o produkcie (1)

11 maja 2019

Oryginalna suszarka zgodna z opisem od polskiego importera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl