Suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 szara

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6 457,50 zł 6457.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 w kolorze szarym to produkt renomowanej brytyjskiej firmy Dyson. Charakteryzuje się ona cichą pracą, szybkim czasem suszenia oraz dużą wytrzymałością. Jest przez to doskonale przystosowana do wysokiej częstotliwości używania w zakładach pracy, centrach handlowych, instytucjach publicznych i innych łazienkach używanych przez wiele osób.

Bardzo cicha praca

Dzięki zastosowaniu technologii Airblade suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 generuje nawet o 50% mniej hałasu od starszych modeli. Technologia ta polega na umieszczeniu przy wylocie z muszli suszarki specjalnie zaprojektowanych szczelin. Zmieniają one tor przepływu powietrza podczas suszenia, redukując w ten sposób głośność emitowanego szumu. Cicha praca ma znaczny wpływ na komfort korzystania z urządzenia przez użytkowników.

Szybkie suszenie

Suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 wyposażona jest w Dyson V4, czyli najnowocześniejszy model silnika brytyjskiej firmy. Prace nad jego opracowaniem trwały aż 7 lat, ale otrzymany efekt wart był tego czasu. Jest to jeden z najmniejszych na świecie silników tego typu jednak dysponujący dużą mocą wynoszącą 1600 W, a prędkość jego obrotów wynosi nawet 90000 obrotów na minutę. Dzięki takim charakterystykom potrafi on zassać 35 litrów powietrza na minutę. Przekłada się to na to, że szacowany czas suszenia rąk, jaki posiada suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 wynosi około 10-14 sekund. Jest to istotny czynnik, ponieważ badania pokazują, że długi czas osuszania zniechęca użytkowników do korzystania z urządzeń tego typu.

Bezobsługowa

Silnik ten odznacza się również dużą bezawaryjnością. Wynika ona z tego, jest on modelem mocno zintegrowanym i posiada tylko trzy ruchome części. W silniku tym nie zastosowano zużywających się elementów takich jak szczotki węglowe lub pierścienie ślizgowe. Z tego powodu nie zachodzi również konieczność ich okresowej wymiany. Dzięki temu rozwiązaniu suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 jest ta bezobsługowa jak to tylko możliwe.

Trwałość i bezawaryjność

Nie tylko silnik, ale cała suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 została zaprojektowana tak, aby odznaczać się, jak największą trwałością i długością pracy. Z tego powodu nie posiada ona typowych dla podobnych urządzeń elementów grzewczych, które są podatne na różnorakie awarie. Jest ona także odporna na uszkodzenia fizyczne, a nawet próby dewastacji. Powłoka urządzenia wykonana z poliwęglanu PC-ABS jest również odporna na oddziaływanie czynników chemicznych.

Ochrona przed bakteriami

Poza tym powłoka, jaką pokryta jest suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 ma właściwości antybakteryjne. Natomiast drugim czynnikiem odpowiadającym za czystość urządzenia jest zastosowanie filtrów H13HEPA, które zatrzymują 99,9% bakterii i wirusów. Powietrze z łazienki zasysane jest od spodu, przechodzi przez filtry i dopiero wtedy kierowane jest na dłonie. Dzięki temu suszone są one za pomocą czystego strumienia powietrza. Dodatkowo suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 jest urządzeniem zupełnie bezdotykowym. Uruchamiana jest za pomocą czujników podczerwieni, które reagują na zbliżenie rąk i włączają silnik.

Troska o środowisko

Troska o ekologię firmy Dyson nie kończy się na niskim zużyciu energii, które jest nawet o 80% niższe w porównaniu do tradycyjnych suszarek. Prawie wszystkie części, z jakich zbudowana jest suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 można poddać recyklingowi. Oznacza to, że po zakończeniu funkcjonowania urządzenie pozostawia po sobie bardzo niewiele odpadów. Dodatkowo według danych producenta jego produkcja pozostawia ślad węglowy mniejszy o 72% w porównaniu do innych producentów i czterokrotnie mniejszy niż zwykłe ręczniki papierowe używane do suszenia rąk. Ślad węglowy to całkowita suma emisji gazów cieplarnianych wytwarzanych podczas produkcji danego towaru i stanowi rzeczywistą miarę wpływu na zmiany klimatyczne. Suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade dB AB14 to ekologiczny wybór.

Cechy produktu:

Materiał obudowy Poliwęglan - ABS
Kolor Szary
Napięcie zasilania 200 - 240 V
Częstotliwość zasilania 50 - 60 Hz
Natężenie prądu (maksymalne) 7 A
Moc znamionowa 1600 W
Prędkość silnika 90000 obr./min.
Sposób uruchamiania Automatyczny - fotokomórka
Czas suszenia 10 s (protokół NSF P335)
Czas ciągłej pracy 30 s
Prędkość powietrza 690 km/h
Wydmuch powietrza Do 35 I/s
Poziom hałasu 81 dB (dodatkowe wygłuszenie od środka i zamontowane tłumiki Holmesa)
Stopień ochrony IPX5/IP35
Funkcje Zabezpieczenie przed kradzieżą
Filtr HEPA
Wymiary suszarki  - wysokość 661 mm, szerokość 303 mm, głębokość 247 mm
Wymiary kartonu 1 szt.  - wysokość 735 mm, szerokość 359 mm, głębokość 305 mm
Waga suszarki 8,2 kg
Waga kartonu 1 szt. 11 kg
Certyfikat/normy HACCP
Gwarancja 5 lat "door-to-door" i 1 rok na serwis

Opinie o produkcie (1)

8 lipca 2019

Świetny kontakt ze sprzedającym Polecam zakupy na Błysk pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl