• Darmowa dostawa w sklepie BŁYSK od 1000 zł
  • Gwarancja najniższych cen

JM Metzger to niemiecki producent, który od ponad 40 lat oferuje swoim klientom wysokiej klasy wyposażenie toalet publicznych, jak również szeroko pojęte wyposażenie jednostek medycznych. Od samego początku niemiecka firma stawia na szeroko pojęte technologiczne innowacyjne, dzięki czemu jej produkty w pełni odpowiadają potrzebom nowoczesnych użytkowników i jednocześnie zdecydowanie wyprzedzają konkurencję. Firma JM Metzger stale stara się pracować nad jakością oferowanych produktów, co przekłada się na ich trwałość.

JM Metzger wyposażenie toalet i łazienek jednostek medycznych

Wszyscy wiemy doskonale, że w każdej jednostce medycznej higiena powinna stać na pierwszym miejscu. Stąd też trzeba zadbać i o odpowiednie wyposażenie toalet, dzięki któremu możliwe będzie zredukowanie do minimum ryzyka kontaktu z zabrudzeniami oraz różnymi mikroorganizmami. Jeśli chodzi o profesjonalne wyposażenie jednostek medycznych, które można wykorzystać w łazienkach i toaletach, rekomendujemy produkty JM Metzger. W asortymencie tego niemieckiego producenta dostępne są m.in. wytrzymałe dozowniki mydła, automatyczne podajniki ręczników oraz papieru toaletowego. Są to rozwiązania łatwe w użyciu, które pomogą w utrzymaniu wysokich standardów higieny w toaletach łazienkach użytkowanych przez większą rzeszę osób.

Automatyczne podajniki ręczników papierowych JM Metzger

Standardowym elementem wyposażenia toalet i łazienek publicznych, także w jednostkach medycznych, jest podajnik ręczników papierowych. Warto i w tym względzie zaufać niemieckiemu producentowi JM Metzger. Firma oferuje podajniki automatyczne które wyróżniają się już na pierwszy rzut oka swoim atrakcyjnym designem. Są to mocne, wytrzymałe konstrukcje, które sprawdzą się w każdej łazience. Typowy automatyczny podajnik ręczników papierowych JM Metzger to produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS, co przekłada się na jego wysoką wytrzymałość. Rzecz jasna każdy automatyczny podajnik ręczników papierowych jest zamykany, podajniki tego typu można zdjąć z mocowanej do ściany łazienki płyty. Tego typu podajniki JM Metzger działają w ten sposób, że po oderwaniu kawałka ręcznika papierowego, kolejna jego porcja jest przez podajnik uzupełniana automatycznie. Nie trzeba chyba podkreślać, że jest to bardzo wygodne dla użytkowników.

Nowoczesne automatyczne dozowniki papieru toaletowego JM Metzger

JM Metzger może zaoferować także automatyczne dozowniki papieru toaletowego. Warto zaznaczyć, że dozowniki te są nie tylko praktyczne, ale także i produkuje się je w różnych kolorach. Łatwo zatem znaleźć taki automatyczny dozownik papieru toaletowego JM Metzger, który będzie faktycznie pasował do naszej wizji aranżacyjnej. Wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS podajnik do papieru toaletowego będzie dobrze współgrał z nowoczesnym wystrojem toalety. Warto podkreślić, że automatyczne dozowniki JM Metzger są proste w obsłudze, wyposażono je ponadto w funkcję hamulca. Co istotne, w jednym podajniku (w przypadku produktów z serii Cosmos) mogą zmieścić się bez problemu dwie rolki papieru toaletowego.

JM Metzger producent wysokiej jakości dozowników mydła

W toaletach publicznych już od dawna wykorzystuje się dozowniki mydła zamiast zwykłych mydeł w kostce. Chodzi oczywiście o względy higieniczne. Jeśli szukają Państwo nowoczesnych dozowników mydła, zachęcamy do przetestowania rozwiązania, jakim jest jakiś dozownik mydła JM Metzger. Łatwy w obsłudze dozownik mydła JM Metzger, utrzymany w atrakcyjnej kolorystyce, cechujący się kompaktową budową to ciekawe rozwiązanie do każdej w zasadzie łazienki. Dozowniki mydła JM Metzger to produkty funkcjonalne, które wykonano z nowoczesnego tworzywa ABS. Dzięki temu dozowniki nie tylko świetnie wyglądają, ale także są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl