Impeco

Impeco to firma, która od lat zajmuje się produkcją wyposażenia łazienek ogólnodostępnych oraz szeroko pojętych rozwiązań owadobójczych. Produkty Impeco cieszą się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale także i na rynkach zagranicznych, w tym w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji. Profesjonalne wyposażenie toalet publicznych od Impeco to gwarancja najwyższej jakości w stosunkowo przystępnej cenie.

Wyposażenie toalet publicznych w ofercie Impeco

Dlaczego właściwie warto postawić właśnie na nowoczesne wyposażenie toalet publicznych marki Impeco? Przede wszystkim chodzi o to, że jest to sprzęt wykonany z wartościowych materiałów, który jest przyjazny środowisku. Wyposażenie toalet publicznych Impeco to m.in. dozowniki papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła w płynie, przewijaki, szczotki toaletowe itd. Od razu warto podkreślić, że produkty te wykonane są albo z wytrzymałego na uszkodzenia plastiku ABS albo ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję. Oferta obejmuje także odświeżacze powietrza o pięknych zapachach. Odświeżacze powietrza Impeco zawierają substancje przyjazne środowisku.

Nowoczesne suszarki do rąk Impeco

Ważnym elementem oferty firmy Impeco są profesjonalne suszarki do rąk – są one montowane w bardzo wielu toaletach ogólnodostępnych, np. w na stacjach benzynowych, w centrach handlowych, biurowcach, urzędach itd. Suszarki do rąk Impeco to urządzenia bardzo wydajne, które pracują bez zarzutu, tzn. szybko i skutecznie osuszają umyte dłonie. Wiele modeli wyposażono w nowoczesny filtr HEPA, który dodatkowo chroni przed bakteriami. Nic zatem dziwnego w tym, że nowoczesne suszarki do rąk Impeco, zarówno z plastiku ABS, jak i ze stali szlachetnej, można tak często spotkać w łazienkach w obiektach użytkowanych publicznie.

Wysokiej jakości dozowniki do mydła Impeco

Od dawna wiadomo, że tradycyjna kostka mydła to niezbyt dobry pomysł, jeśli chodzi akurat o łazienki oraz toalety publiczne. Jeśli taka kostka używana jest przez dziesiątki, a nawet i setki osób każdego dnia, staje się ona po prostu siedliskiem groźnych bakterii. Dlatego warto pomyśleć o bardziej higienicznych rozwiązaniach – mogą to być chociażby funkcjonalne dozowniki do mydła Impeco. Od razu można zaznaczyć, że Impeco oferuje zarówno ekonomiczne plastikowe dozowniki do mydła, jak i bardziej wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości modele ze stali nierdzewnej. Generalnie oba typy dozowników do mydła Impeco to produkty, które są w pełni dostosowane do wymogów, które musi spełnić wyposażenie toalety publicznej. Każdy z dozowników na mydło Impeco został wyposażony w wizjer, dzięki któremu można z łatwością sprawdzić, ile mydła znajduje się jeszcze w środku pojemnika.

Wytrzymałe dozowniki na papier toaletowy Impeco

Impeco sprzedaje również wysokiej klasy dozowniki na papier toaletowy – standardowy element wyposażenia każdej łazienki, także i tej, która jest użytkowana publicznie. Proponowane dozowniki na papier toaletowy są odpowiednie dla dużych rolek papieru toaletowego. Stawiając na produkty Impeco, wybieramy nowoczesne, bardzo wytrzymałe dozowniki, które wyprodukowano zarówno z plastiku ABS, jak i ze stali nierdzewnej. Producent postarał się, aby jego artykuły odpowiadały nowym trendom. Stylistyka dozowników na papier toaletowy marki Impeco powinna doskonale wpisywać się w styl każdej nowoczesnej łazienki publicznej.

Nowoczesne dozowniki na ręczniki papierowe Impeco

Chyba dla nikogo nie będzie wielkim zaskoczeniem fakt, że w ofercie firmy Impeco możemy znaleźć także wiele gustownych, a przy tym funkcjonalnych dozowników na ręczniki papierowe. To rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu łazienkach w miejscach publicznych. Impeco dostarcza produkty z plastiku ABS albo stali nierdzewnej. Dozowniki na ręczniki papierowe ze stali będą doskonałym rozwiązaniem także i w miejscach, gdzie zachodzi stosunkowo duże ryzyko wystąpienia aktów wandalizmu. Nowoczesne dozowniki na ręczniki papierowe marki Impeco są łatwe w montażu, oprócz tego w dolnej części posiadają specjalne ząbki, dzięki którym oderwanie ręcznika jest łatwiejsze.

Władze i adres spółki IMPECO

Prezes zarządu Aleksander Twardowski

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl